Бришач Vision Falcon 48 cm. со 10 адаптери 7448 ЦЕНА: 160 ден
Бришач Vision Falcon 53 cm. со 10 адаптери 7453 ЦЕНА: 160 ден

Бришач Vision Falcon 51 cm. со 10 адаптери 7451

Достапен

Шифра:7451

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Vision Falcon 51 cm. so 10 adapteri 7451

Тежина 0.262 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Vision Falcon 51 cm. со 10 адаптери 7451”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе