Бришач графитен Falcon 53 cm. 1 пар. 37053 ЦЕНА: 80 ден
Бришач графитен Falcon 61 cm. 1 пар. 37061 ЦЕНА: 80 ден

Бришач графитен Falcon 55 cm. 1 пар. 37055

Достапен

Шифра:37055

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Brisac grafiten Falcon 55 cm. 1 par.  37055

Тежина 0.176 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач графитен Falcon 55 cm. 1 пар. 37055”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе