Бришач графитен Falcon 51 cm. 1 пар. 37051 ЦЕНА: 80 ден
Бришач графитен Falcon 55 cm. 1 пар. 37055 ЦЕНА: 80 ден

Бришач графитен Falcon 53 cm. 1 пар. 37053

Достапен

Шифра:37053

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Brisac grafiten Falcon 53 cm. 1 par.  37053

Тежина 0.172 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач графитен Falcon 53 cm. 1 пар. 37053”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе