Бришач графитен Falcon 48 cm. 1 пар. 37048 ЦЕНА: 80 ден
Бришач графитен Falcon 53 cm. 1 пар. 37053 ЦЕНА: 80 ден

Бришач графитен Falcon 51 cm. 1 пар. 37051

Достапен

Шифра:37051

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Brisac grafiten Falcon 51 cm. 1 par.  37051

Тежина 0.164 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач графитен Falcon 51 cm. 1 пар. 37051”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе