Бришач графитен Falcon 45 cm. 1 пар. 37045 ЦЕНА: 80 ден
Бришач графитен Falcon 51 cm. 1 пар. 37051 ЦЕНА: 80 ден

Бришач графитен Falcon 48 cm. 1 пар. 37048

Достапен

Шифра:37048

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Brisac grafiten Falcon 48 cm. 1 par.  37048

Тежина 0.16 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач графитен Falcon 48 cm. 1 пар. 37048”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе