Бришач Falcon - Aero Vision 1 41cm. 60041 ЦЕНА: 100 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 48 cm. 60048 ЦЕНА: 100 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 45 cm. 60045

Има на залиха

Шифра:60045

ЦЕНА: 100 ден

Brisac Falcon – Aero Vision 1 45 cm. 60045

Тежина 0.176 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Falcon – Aero Vision 1 45 cm. 60045”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе