Бришач Air Praxis 71 см. со 10+ адаптери 7328 ЦЕНА: 359 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 45 cm. 60045 ЦЕНА: 100 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 41cm. 60041

Достапен

Шифра:60041

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 41cm. 60041

Тежина 0.152 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 41cm. 60041”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе