Бришач Air Praxis 65 см. со 10+ адаптери 7326 ЦЕНА: 384 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 41cm. 60041 ЦЕНА: 107 ден

Бришач Air Praxis 71 см. со 10+ адаптери 7328

Има на залиха

Шифра:7328

ЦЕНА: 384 ден

Brisac Air Praxis 71 cm. so 10+ adapteri 7328

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.25 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Air Praxis 71 см. со 10+ адаптери 7328”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе