Бришач Air Praxis 61 см. со 10+ адаптери 7324 ЦЕНА: 309 ден
Бришач Air Praxis 71 см. со 10+ адаптери 7328 ЦЕНА: 329 ден

Бришач Air Praxis 65 см. со 10+ адаптери 7326

Достапен

Шифра:7326

ЦЕНА: 329 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 65 cm. so 10+ adapteri 7326

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Air Praxis 65 см. со 10+ адаптери 7326”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA3sportback 2013>
AudiA4
NissanQASHQAI2014-2019
NissanQASHQAIСите типови
Врати се горе