Бришач Air Praxis 55 см. со 10+ адаптери 7322 ЦЕНА: 363 ден
Бришач Air Praxis 61 см. со 10+ адаптери 7324 ЦЕНА: 363 ден

Бришач Air Praxis 58 см. со 10+ адаптери 7323

Има на залиха

Шифра:7323

ЦЕНА: 363 ден

Brisac Air Praxis 58 cm. so 10+ adapteri 7323

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.23 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Air Praxis 58 см. со 10+ адаптери 7323”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе