Бришач Air Praxis 43 см. со 10+ адаптери 7317 ЦЕНА: 319 ден
Бришач Air Praxis 48 см. со 10+ адаптери 7319 ЦЕНА: 319 ден

Бришач Air Praxis 45 см. со 10+ адаптери 7318

Има на залиха

Sku:7318

ЦЕНА: 319 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 45 cm. so 10+ adapteri 7318

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Weight 0.185 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бришач Air Praxis 45 см. со 10+ адаптери 7318”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA3sportback 2013>
CitroenC3
Mazda6
NissanQASHQAI2014-2019
NissanQASHQAIСите типови
OpelASTRAH2004-2009
OpelASTRAJ2009-
OpelASTRAJ2010>2016
Suzuki
Back to Top