Bosch бришач ЕКО 400мм 1/1 4ад - 290019 ЦЕНА: 569 ден
Bosch бришач ЕКО 470мм 1/1 4ад - 290021 ЦЕНА: 590 ден

Bosch бришач ЕКО 450мм 1/1 4ад – 290020

Има на залиха

Шифра:290020

ЦЕНА: 590 ден

Bosch brisac EKO 450mm 1/1 4ad – 290020

Mаксимална сигурност, ефикасност и безбедноста на возачот.
▶ Модерна амбалажа која лесно се отвора.
▶ 100% еколошки произведена природна гума.
▶ Брза и лесна апликација со Quick-Clip адаптер.
▶ Гумен раб обложен со графит за ефикасно и тивко бришење

Тежина 0.100 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе