GUMEKS Типски гумени патосници VW Caddy 2020-> – 222395 ЦЕНА: 1,070 ден
GUMEKS Типски гумени патосници MERCEDES SPRINTER (W907) 2018-> – 222322 ЦЕНА: 1,070 ден

GUMEKS Типски гумени патосници BMW X7 G07 2018-> – 212722

Има на залиха

Sku:212722

ЦЕНА: 1,870 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници BMW X7 G07 2018-> – 212722
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: BMW X7 G07 (2018->)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Weight 5.0 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top