Патосници GUMEX за багажник BMW X5 (E70)(2007-2013), (F15) (2013-2018) – 290450 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник Citroen C4 (2010-) – 290300 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосници GUMEX за багажник BMW X6 (E71/E72)(2007-2014), (F16) (2015) – 290460

Има на залиха

Шифра:290460

ЦЕНА: 1,600 ден

PAtosnici GUMEX za bagaznik BMW X6 (E71/E72)(2007-2014), (F16) (2015) – 290460

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,8 кг

Тежина 1.50 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе