Патосници GUMEX за багажник BMW X1 (F48)(2015-) – 290320 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник BMW X6 (E71/E72)(2007-2014), (F16) (2015) – 290460 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосници GUMEX за багажник BMW X5 (E70)(2007-2013), (F15) (2013-2018) – 290450

In Stock

Sku:290450

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

BMW X5 (E70)(2007-2013), (F15) (2013-2018) – 290450

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,9 кг

Weight 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top