Попуст
3D Типски патосник за багажник – Skoda Scala (2019-) – 290730 ЦЕНА: 1,200 ден
GUMEX Типски гумени патосници – BMW 5er (2017-) – 222454 ЦЕНА: 1,557 ден

GUMEX Типски гумени патосници – BMW 1er (f40) (2019-) – 222344

Достапен

Шифра:222344

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – BMW 1er (f40) (2019-) – 222344
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 1 (F40) (2019-)
BMW 2 (F44) Gran Coupé (2020-)
Црна боја
Фиксација: да – Flaushpad
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе