Антифриз G13 bell 100 - 3401 ЦЕНА: 227 ден
Bell Антифриз -100 - 3395 ЦЕНА: 200 ден

Bell Антифриз -40 – 3370

Достапен

Шифра:3370

ЦЕНА: 120 ден

Спореди

Bell Antifriz -40 – 3370

Антифриз 40 е течност против замрзнување што е веќе подготвена за полнење во системот за ладење и го штити истиот до температури од минус 36 степени Целзиусови.

Тежина 1.0 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Bell Антифриз -40 – 3370”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе