Антифриз G13 bell 100 - 3401 ЦЕНА: 240 ден
Bell Антифриз -100 - 3395 ЦЕНА: 220 ден

Bell Антифриз -40 – 3370

Има на залиха

Sku:3370

ЦЕНА: 140 ден

Спореди

Bell Antifriz -40 – 3370

Антифриз 40 е течност против замрзнување што е веќе подготвена за полнење во системот за ладење и го штити истиот до температури од минус 36 степени Целзиусови.

Weight 1.0 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bell Антифриз -40 – 3370”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top