Bell Антифриз -40 - 3370 ЦЕНА: 120 ден
Bell Антифриз -G12+ - 3414 ЦЕНА: 213 ден

Bell Антифриз -100 – 3395

Достапен

Шифра:3395

ЦЕНА: 200 ден

Спореди

Bell Antifriz -100 – 3395

Антифриз -100 е концентрирана течност што пред полнењето во системот треба да се разреди со деминерализирана вода, соодветно на температурата до којашто сакате да ја постигнете заштитата, a според упатството испечатено на амбалажата.

Тежина 1.0 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Bell Антифриз -100 – 3395”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе