Халогена сијалица Praxis - H1, 12V, 55W, 5000K 52347 ЦЕНА: 300 ден
Халогена сијалица Praxis - H7, 12V, 55W, 5000K 52346 ЦЕНА: 349 ден

Халогена сијалица Praxis – H4, 12V, 60/55W, 5000K 52348

Достапен

Шифра:052348

ЦЕНА: 349 ден

praxis obicni sijalici: H4
Спореди

Avto sijalca Praxis – H4, 12V, 60/55W, 5000K 52348

Тежина 0.14 kg
praxis obicni sijalici

H4

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Халогена сијалица Praxis – H4, 12V, 60/55W, 5000K 52348”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе