АВТО СИЈАЛИЦА PRAXIS – H3, 12V, 55W 52311 ЦЕНА: 99 ден
Халогена сијалица Praxis - H4, 12V, 60/55W, 5000K 52348 ЦЕНА: 349 ден

Халогена сијалица Praxis – H1, 12V, 55W, 5000K 52347

Достапен

Шифра:052347

ЦЕНА: 300 ден

praxis obicni sijalici: H1
Спореди

Avto sijalca Praxis – H1, 12V, 55W, 5000K 52347

Тежина 0.105 kg
praxis obicni sijalici

H1

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Халогена сијалица Praxis – H1, 12V, 55W, 5000K 52347”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе