Попуст
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - XL - 66004 ЦЕНА: 1,199 ден
Освежувач елка Вундер Баум Црна - 740000 ЦЕНА: 59 ден

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – XXL – 66005

Има на залиха

Sku:66005

ЦЕНА: 1,199 ден

Спореди

Avto Corapi za sneg MATTE – XXL – 66005

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите.
ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

 

Weight 1.1 kg
Големина

S, M, L, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Авто Чорапи за снег МАТТЕ – XXL – 66005”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top