Попуст
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - L - 66003 ЦЕНА: 1,199 ден
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - XXL - 66005 ЦЕНА: 1,199 ден

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – XL – 66004

Достапен

Шифра:66004

ЦЕНА: 1,199 ден

Спореди

Avto Corapi za sneg MATTE – XL – 66004

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите.
ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

 

Тежина 1.1 kg
Големина

S, M, L, XL, XXL

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Авто Чорапи за снег МАТТЕ – XL – 66004”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе