Попуст
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - М - 66002 ЦЕНА: Original price was: 1,600 ден.Current price is: 1,280 ден.
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - XL - 66004 ЦЕНА: Original price was: 1,600 ден.Current price is: 1,280 ден.

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – L – 66003

Има на залиха

Шифра:66003

ЦЕНА: Original price was: 1,600 ден.Current price is: 1,280 ден.

Avto Corapi za sneg MATTE – L – 66003

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите.

ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

 

Тежина 1.1 кг
Големина

S, M, L, XL, XXL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Авто Чорапи за снег МАТТЕ – L – 66003”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе