Лајтнинг (не сертифициран) кабел ПВЦ Busy 1.2м - 50697 ЦЕНА: 199 ден
AUX Кабел плетен 1м. Busy Златен - 50710 ЦЕНА: 169 ден

AUX Кабел плетен 1м. Busy – 50709

Достапен

Шифра:50709

ЦЕНА: 169 ден

aux klabli: Сив
Спореди

AUX Kabel platen 1m. Busy – 50709

• The 3.5 mm cable connects to a your PC, mobile phones, mp3 players, mp4 players or stereo equipment.
• Male 3.5mm to Male 3.5mm
• Gold Plated
• Length: 1M

Тежина 0.050 kg
aux klabli

Сив

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “AUX Кабел плетен 1м. Busy – 50709”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе