Лајтнинг (не сертифициран) кабел ПВЦ Busy 1.2м - 50697 ЦЕНА: 213 ден
AUX Кабел плетен 1м. Busy Златен - 50710 ЦЕНА: 181 ден

AUX Кабел плетен 1м. Busy – 50709

Има на залиха

Шифра:50709

ЦЕНА: 181 ден

aux klabli: Сив

AUX Kabel platen 1m. Busy – 50709

• The 3.5 mm cable connects to a your PC, mobile phones, mp3 players, mp4 players or stereo equipment.

• Male 3.5mm to Male 3.5mm

• Gold Plated

• Length: 1M

Тежина 0.05 кг
aux klabli

Сив

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AUX Кабел плетен 1м. Busy – 50709”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе