GUMEX Типски гумени патосници Kia SORENTO IV (2020-) ЦЕНА: 1,800 ден
3D Типски патосник за багажник – VW TIGUAN (2007-2016) - 290210 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Audi A4 (B9) Avant (2015-) – 290395

Има на залиха

Sku:290395

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Audi A4 (B9) Avant (2015-) – 290395

✅ Висок квалитет, без мирис
✅ Голема издржливост
✅ Дизајнирани по тип на возило

Weight 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top