Aroma Car Xtra - Голд - 877029 ЦЕНА: 55 ден
Aroma Car Xtra - Јагода - 877031 ЦЕНА: 55 ден

Aroma Car Xtra – Силвер – 877030

Достапен

Шифра:877030

ЦЕНА: 55 ден

Спореди

Aroma Car Xtra – Silver – 877030
Xtra е целулоза со врвен квалитет, посветена на fansу љубителите на силни ароми. Го има во многу мириси.
Висококвалитетни целулозни влакна совршено го апсорбираат составот на мирис.
Внатрешноста на вашиот автомобил ќе мириса до 30 дена.

Тежина 0.025 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе