Aroma Car Xtra - Силвер - 877030 ЦЕНА: 59 ден
Aroma Car Xtra - Ванила - 877032 ЦЕНА: 59 ден

Aroma Car Xtra – Јагода – 877031

Има на залиха

Шифра:877031

ЦЕНА: 59 ден

Aroma Car Xtra – Strawberry – 877031
Xtra е целулоза со врвен квалитет, посветена на fansу љубителите на силни ароми. Го има во многу мириси.
Висококвалитетни целулозни влакна совршено го апсорбираат составот на мирис.
Внатрешноста на вашиот автомобил ќе мириса до 30 дена.

Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе