Aroma Car - Пеперутка - Ванила - 877051 ЦЕНА: 158 ден
Aroma Car - Стрит - АРТ - 994339 ЦЕНА: 55 ден

Aroma Car – Стрит – АРТ Маска – 994339

Достапен

Шифра:994339

ЦЕНА: 55 ден

Спореди

Aroma Car – street – ART Maska – 994339
Приврзоците за мирис на целулоза и бунтовничките уметници се многу освежувачка комбинациј. Овие мириси ќе ја освежат внатрешноста на автомобилот и ќе му дадат агресивен изглед.

Тежина 0.050 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе