Нема на залиха
Aroma Car Spray пумпа Јаболко - 75мл. - 994372 ЦЕНА: 120 ден
Aroma Car Spray пумпа Аква - 75мл. - 994374 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Spray пумпа Јагода – 75мл. – 994373

Не е достапен

Шифра:994373

ЦЕНА: 120 ден

Нема на залиха

Спореди

Aroma Car Spray Pump Strawberry – 75 ml. – 994373

УПОТРЕБА:
Напрскајте на отворено или на површината на тепихот. Неутрализира и апсорбира мириси оставајќи долготрајна свежина

Тежина 0.100 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Aroma Car Spray пумпа Јагода – 75мл. – 994373”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе