Aroma car - Лама ЦЕНА: 55 ден
Aroma Car Полимер - Хекс - Блек ЦЕНА: 180 ден

Aroma Car Полимер – Хекс – силвер

Има на залиха

Шифра:877043

ЦЕНА: 180 ден

Aroma Car Polimer – Hex – silver
Полимер – безбеден материјал кој вклучува мирис кој се ослободува за време на процесот на испарување.
Извадете го производот од пакувањето. Можете да го користите на два начина. Прицврстете го пластичниот прстен и користете го производот како ароматичен прстен за клучеви или инсталирајте го на отвор за воздух во вашиот автомобил.

Тежина 0.070 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе