Aroma Car Полимер - Хекс - Ванила ЦЕНА: 180 ден
Aroma Car 3D Лист - мини - 877039 ЦЕНА: 158 ден

Aroma Car Полимер – Хекс – Лимон

Достапен

Шифра:877054

ЦЕНА: 180 ден

Спореди

Aroma Car Polimer – Hex – Lemon
Полимер – безбеден материјал кој вклучува мирис кој се ослободува за време на процесот на испарување.
Извадете го производот од пакувањето. Можете да го користите на два начина. Прицврстете го пластичниот прстен и користете го производот како ароматичен прстен за клучеви или инсталирајте го на отвор за воздух во вашиот автомобил.

Тежина 0.070 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе