Aroma Car Полимер - Хекс - Блек ЦЕНА: 193 ден
Aroma Car Полимер - Хекс - Бубле ЦЕНА: 193 ден

Aroma Car Полимер – Хекс – Цреша

Има на залиха

Шифра:877045

ЦЕНА: 193 ден

Aroma Car Polimer – Hex – Cherry

Полимер – безбеден материјал кој вклучува мирис кој се ослободува за време на процесот на испарување.

Извадете го производот од пакувањето. Можете да го користите на два начина. Прицврстете го пластичниот прстен и користете го производот како ароматичен прстен за клучеви или инсталирајте го на отвор за воздух во вашиот автомобил.

Тежина 0.07 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе