Aroma Car - Пеперутка - Фреш Линен - 877050 ЦЕНА: 170 ден
Aroma Car - Стрит - АРТ Маска - 994339 ЦЕНА: 59 ден

Aroma Car – Пеперутка – Ванила – 877051

Има на залиха

Шифра:877051

ЦЕНА: 170 ден

Aroma Car – Butterfly – Vanilla – 877051

Полимерните пеперутки се совршен освежувач на воздухот за fans љубителите на боите и интересните мириси. Тие пријатно ја освежуваат внатрешноста на вашиот автомобил и изгледаат убаво на секоја решетка. Две парчиња ќе овозможат висок интензитет на мирисот или подолго траење на ароматизација.

Тежина 0.05 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе