Aroma Car - Пеперутка - Боровинка - 877047 ЦЕНА: 158 ден
Aroma Car - Пеперутка - Фреш Линен - 877050 ЦЕНА: 158 ден

Aroma Car – Пеперутка – Лимон – 877049

Има на залиха

Шифра:877049

ЦЕНА: 158 ден

Aroma Car – Butterfly – Lemon – 877049
Полимерните пеперутки се совршен освежувач на воздухот за fans љубителите на боите и интересните мириси. Тие пријатно ја освежуваат внатрешноста на вашиот автомобил и изгледаат убаво на секоја решетка. Две парчиња ќе овозможат висок интензитет на мирисот или подолго траење на ароматизација.

Тежина 0.050 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе