Aroma Car Цвет - Розев - 877038 ЦЕНА: 138 ден
Aroma Car - Пеперутка - Лимон - 877049 ЦЕНА: 158 ден

Aroma Car – Пеперутка – Боровинка – 877047

Има на залиха

Sku:877047

ЦЕНА: 158 ден

Спореди

Aroma Car – Butterfly – Bluеberry – 877047
Полимерните пеперутки се совршен освежувач на воздухот за fans љубителите на боите и интересните мириси. Тие пријатно ја освежуваат внатрешноста на вашиот автомобил и изгледаат убаво на секоја решетка. Две парчиња ќе овозможат висок интензитет на мирисот или подолго траење на ароматизација.

Weight 0.050 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top