Aroma Car - Стрит - АРТ Маска - 994339 ЦЕНА: 55 ден
F Car Care Шампон 1 + 1 ТОП ЦЕНА - 100662 ЦЕНА: 249 ден

Aroma Car – Стрит – АРТ – 994339

Има на залиха

Шифра:994340

ЦЕНА: 55 ден

Aroma Car – street – ART – 994339
Приврзоците за мирис на целулоза и бунтовничките уметници се многу освежувачка комбинациј. Овие мириси ќе ја освежат внатрешноста на автомобилот и ќе му дадат агресивен изглед.

Тежина 0.050 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе