Освежувач Kangoo - Лимета 90103 ЦЕНА: 248 ден
Bell Антифриз -40 - 3370 ЦЕНА: 120 ден

Антифриз G13 bell 100 – 3401

Достапен

Шифра:3401

ЦЕНА: 227 ден

Спореди

Antifriz G13 bell 100 – 3401

G13 ги има истите перформанси како G12 , но се произведува со употреба на глицерин.
Глицеринот е многу помалку штетен за животната средина од гликол.

Погоден за сите возила над 2008 година.

Тежина 1.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Антифриз G13 bell 100 – 3401”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе