Освежувач Kangoo - Лимета 90103 ЦЕНА: 248 ден
Bell Антифриз -40 - 3370 ЦЕНА: 140 ден

Антифриз G13 bell 100 – 3401

Има на залиха

Sku:3401

ЦЕНА: 240 ден

Спореди

Antifriz G13 bell 100 – 3401

G13 ги има истите перформанси како G12 , но се произведува со употреба на глицерин.
Глицеринот е многу помалку штетен за животната средина од гликол.

Погоден за сите возила над 2008 година.

Weight 1.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Антифриз G13 bell 100 – 3401”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top