Попуст
Купон 200мкд
Workstuff Ракавица за миење (СТОРМ) - 380028 ЦЕНА: 1,170 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK800 80AH R+ ЦЕНА: 11,281 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK700 70AH R+

Има на залиха

Sku:95072

ЦЕНА: 10,198 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (10735ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 5% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 2% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE  AGM EK700 70Ah R+

Weight 10.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top