Нема на залиха
Aroma Car - Стрит - АРТ - 994339 ЦЕНА: 55 ден
Work Stuff Четка за детајлинг 20 мм. УЛТРА МЕКА - 380752 ЦЕНА: 891 ден

F Car Care Шампон 1 + 1 ТОП ЦЕНА – 100662

Нема на залиха

Sku:100662

ЦЕНА: 256 ден

Out of stock

Спореди

F Car Care Sampon 1+1 TOP CENA – 100662
Шампон за перење на надворешноста на возилото. Неговата формула гарантира лесно, темелно и нежно перење на автомобилот.
Разредете – 1:50 = 1:100 со топла вода. После перење темелно избришете и исушете го автомобилот.
Ја чува и штити бојата и лакот.
Не ги оштетува гумата и пластиката.
Со мирис на малина.
Содржи КАРНАУБА восок.

Weight 2.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Back to Top