Средство за заштита на кожа - Sonax 282300 ЦЕНА: 1,667 ден
Чистач за внатрешност (мат ефект) - Sonax 286300 ЦЕНА: 760 ден

Абразивна паста за полирање Sonax 285300

1 Достапни

Шифра:285300

ЦЕНА: 1,220 ден

1 Достапни

Спореди

Abrazivna pasta za poliranje Sonax 285300

Полир за избледени и изгребани бои. Ги рамни гребаниците и со полирање ја отстранува прекумерната избледеност на сите бои. Го отстранува прекумерно напрскана боја и трагите од стругање. Без силикон. Нето: 1л.

Тежина 1.34 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Абразивна паста за полирање Sonax 285300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе