Нема на залиха
Средство за заштита на кожа - Sonax 282300 ЦЕНА: 1,667 ден
Чистач за внатрешност (мат ефект) - Sonax 286300 ЦЕНА: 590 ден

Абразивна паста за полирање Sonax 285300

Не е достапен

Шифра:285300

ЦЕНА: 1,220 ден

Нема на залиха

Спореди

Abrazivna pasta za poliranje Sonax 285300

Полир за избледени и изгребани бои. Ги рамни гребаниците и со полирање ја отстранува прекумерната избледеност на сите бои. Го отстранува прекумерно напрскана боја и трагите од стругање. Без силикон. Нето: 1л.

Тежина 1.34 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Абразивна паста за полирање Sonax 285300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе