Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Peugeot 308 Hatchback 155650 ЦЕНА: 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - Seat Altea 2017-155672 ЦЕНА: 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – VW Tiguan 2008-2015 155709

Не е достапен

Шифра:155709

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – VW Tiguan 2008-2015 155709

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – VW Tiguan 2008-2015 155709”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTIGUANСите типови2007-
VWTIGUANСите типови2016-
Врати се горе