Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Peugeot 308 Hatchback 155650 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Seat Altea 2017-155672 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – VW Tiguan 2008-2015 155709

Нема на залиха

Шифра:155709

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – VW Tiguan 2008-2015 155709

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – VW Tiguan 2008-2015 155709”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTIGUANСите типови2007-
VWTIGUANСите типови2016-
Врати се горе