Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Opel Insignia SEDAN Hatchback - 155644 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Opel Astra H 155642 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – VW Passat B7 2011-2014 – 155707

Нема на залиха

Шифра:155707

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – VW Passat B7 2011-2014 – 155707

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – VW Passat B7 2011-2014 – 155707”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPASSATB6
VWPASSATB72011-2014
Врати се горе