3D Типски патосник за багажник - VW Tiguan 2008-2015 155709 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - VW Golf 7 Hatchback - 155704 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Seat Altea 2017-155672

1 Достапни

Шифра:155672

ЦЕНА: 1,600 ден

1 Достапни

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Seat Altea 2017-155672

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Seat Altea 2017-155672”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatALTEA
Врати се горе