Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Nissan Qashqai VISIA ALT 2014 - 155631 ЦЕНА: 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - VW Tiguan 2008-2015 155709 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Peugeot 308 Hatchback 155650

Нема на залиха

Шифра:155650

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – Peugeot 308 Hatchback 155650

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – Peugeot 308 Hatchback 155650”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot308Сите типови2007-2013
Врати се горе