Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Mercedes CLA 2014 155667 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - VW Passat B7 2011-2014 - 155707 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – Opel Insignia SEDAN Hatchback – 155644

Не е достапен

Шифра:155644

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Opel Insignia SEDAN Hatchback – 155644

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Opel Insignia SEDAN Hatchback – 155644”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelINSIGNIA
Врати се горе