Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - VW Passat B7 2011-2014 - 155707 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Nissan Qashqai VISIA ALT 2014 - 155631 ЦЕНА: 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – Opel Astra H 155642

Нема на залиха

Шифра:155642

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – Opel Astra H 155642

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – Opel Astra H 155642”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelASTRAH
Врати се горе