3D Типски патосник за багажник - VW Passat B7 2011-2014 - 155707 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Kia Sportage 2010-2015 155591 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Opel Astra H 155642

Има на залиха

Sku:155642

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Opel Astra H 155642

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Weight 2.800 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3D Типски патосник за багажник – Opel Astra H 155642”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelASTRAH
Back to Top