Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Opel Astra H 155642 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Peugeot 308 Hatchback 155650 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Nissan Qashqai VISIA ALT 2014 – 155631

Нема на залиха

Шифра:155631

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – Nissan Qashqai VISIA ALT 2014 – 155631

Висок квалитет, без мирис

Голема издржливост

Дизајнирани по тип на возило

 

Тежина 2.8 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – Nissan Qashqai VISIA ALT 2014 – 155631”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanQASHQAIСите типови
Врати се горе