Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Skoda Октавија - 155681 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Mercedes C-ser. W205 Ramp - 155663 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Mercedes E-ser. W212 – 155664

Нема на залиха

Sku:155664

ЦЕНА: 1,600 ден

Out of stock

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Mercedes E-ser. W220 P – 155664

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Weight 2.800 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3D Типски патосник за багажник – Mercedes E-ser. W212 – 155664”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesE-KlasseW220
Back to Top