Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Skoda Октавија - 155681 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Mercedes C-ser. W205 Ramp - 155663 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Mercedes E-ser. W212 – 155664

Нема на залиха

Шифра:155664

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – Mercedes E-ser. W220 P – 155664

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – Mercedes E-ser. W212 – 155664”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesE-KlasseW220
Врати се горе