Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Mercedes E-ser. W212 - 155664 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Mercedes A-ser. - 155660 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Mercedes C-ser. W205 Ramp – 155663

Нема на залиха

Sku:155663

ЦЕНА: 1,600 ден

Out of stock

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Mercedes C-ser. W205 Ramp – 155663

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Weight 2.800 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3D Типски патосник за багажник – Mercedes C-ser. W205 Ramp – 155663”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesC-KlasseW 2052014-

You may also like…

Back to Top