Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Mercedes E-ser. W212 - 155664 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Mercedes A-ser. - 155660 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Mercedes C-ser. W205 Ramp – 155663

Нема на залиха

Шифра:155663

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – Mercedes C-ser. W205 Ramp – 155663

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – Mercedes C-ser. W205 Ramp – 155663”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesC-KlasseW 2052014-

Вие исто така би сакале…

Врати се горе