Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Hyundai i-20 Hatchback - 155584 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Honda CRV - 145557 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Hyundai ix-35 2010-2016 – 155580

Не е достапен

Шифра:155580

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Hyundai ix-35 2010-2016 – 155580

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Hyundai ix-35 2010-2016 – 155580”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaiix 35Сите типови2010-2014
Врати се горе